Najczęściej zadawane Pytania

Tak, wkład filtrujący Aqualogis Pure+ oraz Ultra+ o zwiększonej redukcji kamienia  jak i PureDrop Expert+ pasują do wszystkich dzbanków Brita z filtrem Maxtra, Maxtra+ oraz Hard Water Expert

Wszystkie produkty dostępne na stronie posiadamy fizycznie w naszym magazynie głównym w Poznaniu a  opłacone zamówienia są realizowane tego samego dnia (jeśli zamówienie otrzymamy przed godzina 12:00) Dostawa w zależności od wybranej opcji już następnego dnia! (nie dotyczy zamówień złożonych w piątek)

Niestety nie mamy wpływu na ceny oryginalnych filtrów, są one ustalane przez producentów. My dostarczamy produkty najwyższej jakości nie odbiegające parametrami od oryginałów.

Filtry Aqualogis są produkowane w wielu krajach na całym świecie: w Polsce, Niemczech, wielkiej Brytanii, Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Najlepszym zamiennikiem dla Samsung Da29-10105J jest wkład Aqualogis Al-05J. 

Tak, tabletki Aqualogis Decalc można używac we wszystkich ekspresach np: Jura, Siemens. Są bezpieczne dla ekspresów, usuwają kamień bez narażania twojego urządzenia na możliwość uszkodzenia wymiennika ciepła.  Środek odkamieniający Decalc jest produkowany w Niemczech i posiada atest NSF

W tej chwili brak zamiennika tego modelu, Jura Smart różni się jedynie od Jura Blue, że ten pierwszy ma mikrochip, który informuje o wymianie filtra na nowy. My sugerujemy aby klienci wyłaczyli taki komunikat w swoim ekspresie i korzystali z tańszych zamienników Aqualogis AL-Blue. Ten model filtruje wodę identycznie jak Claris Smart ale nie ma mikroczipa, któy łacząc się z ekspresem wyłącznie przypomina o jego wymianie. Staraj się przejść na model Aqualogis AL-Blue i wymieniać filtr regularnie co 2 miesiące a możesz zaoszczędzisz nawet 307 zł rocznie!